آموزش بایننس و ترید

در اینجا قصد داریم در مورد سوالات شما بابت استفاده از سرویس های چیتا وی پی ان برای ترید و بایننس و Olymptrade توضیحاتی را بدهیم :

همین ابتدا خیال شما را راحت کنیم !!!

چیزی به نام ایپی ثابت برای ارایه دهندگان خدمات وی پی ان ایرانی و خارجی وجود ندارد 

اگر در جایی به شما وعده ایپی ثابت دادند فورا آنجا را ترک کنید چرا که ما با دلایل فنی در صفحه خرید سرور مجازی مخصوص ترید به شما  در 3 مورد ثابت کرده اییم که چنین حرفی از ریشه فاقد اعتبار هست 

و اگر هم مجموعه ایی این مورد رو غیر از ارایه سرور مجازی با دسترسی کامل برای شما انجام داد بدانید که دایمی نیست 

اما امکان ارایه سرویس وی پی ان با لوکیشن ثابت به راحتی امکان پذیر هست و 2 معقوله لوکیشن ثابت و ایپی ثابت به کلی باهم فرق میکنند 

در پایین نکاتی را خدمت شما بازگو میکنیم که می توانید از آنها استفاده ببرید :

سایت بایننس در ایران فیلتر شده است و نگران لو رفتن ip خود نباشید ، اگر به هر دلیلی VPN شما قطع شود به دلیل اینکه این سایت اخیرا فیلتر شده است ip شما لو نمیرود و حساب شما بلاک نمیشود.

برای ترید کردن در بایننس شما همیشه از یک لوکیشن ( کشور) باید مراجعه کنید ، به عنوان مثال اگر شما هنگام ثبت نام با ip انگلیس انجام داده اید همیشه باید با لوکیشن انگلیس متصل شوید.

بهترین لوکیشن ها برای ترید کردن در بایننس کشورهای انگلیس ، آلمان میباشد.

خیلی از کاربران فکر میکنند اگر با یک ip خاص ثبت نام انجام داده اند باید همیشه با همان ip وارد حساب بایننس خود شوند ، که باید عرض کنم اینطور نیست . فکر کنید شما شهروند کشور انگلیس هستید و در خانه با اینترنت WIFI ترید میکند و یک ip خاص دارید ، وقتی از خانه خارج میشوید با اینترنت 4G متصل میشود و ip شما تغییر میکند و اگر در منزل یکی از دوستان باشید باز ip شما تغییر خواهد کرد و این مشکلی در حساب بایننس شما ایجاد نمیکند . ولی بهتر است که ip زیر 10 روز تغییر نکند.

بایننس فقط به ip کشورهای تحریم شده حساس میباشد و اگر با آن وارد شوید حساب شما بلاک میشود ، و به لطف فیلتر شدن بایننس در ایران هیچوقت ip شما لو نخواهد رفت .( اگر با ip یک کشور دیگه وارد شوید به شما ایمیل میزند و اعلام میکند که با فلان ip وارد شده اید)

اگر بدون VPN وارد سایت بایننس شوید متوجه خواهید شد که این سایت فیلتر شده است و باز نمیشود.

Binance

https://www.binance.com

Olymp-Trade

https://olymptrade.com

یک نکته در خصوص بلاک شدن حساب در بایننس ؛ درصورتی که به هر دلیلی حساب شما بلاک شود بایننس اجازه انتقال موجودی شما را به حساب دیگر میدهد، و میتوانید حساب جدید افتتاح کنید و موجودی خود را به آن حساب منتقل نمایید.

توجه :
توجه داشته باشید که در ایفون از کانکشن اختصاصی یا برنامه openvpn استفاده کنید
در اندروید از کانکشن هوشمند و یا openvpn آستفاده کنید
در ویندوز از کانکشن هوشمند یا openvpn استفاده نمایید

تمامی این موارد قابلیت کیل سوییچ را دارا هستند و برای هر دیوایسی آموزش های مربوط به کیل سوییچ داده شده

با وجود توضیحات بالا اگر همچنان نیاز به ایپی اختصاصی و مختص به خود دارید
باید از طریق صفحه خرید سرور مجازی مخصوص ترید اقدام کنید